بنا بر وظیفه شرعی که بر دوش دارم اقدام به نوشتن وصیت نامه کرده و انشا الله این عمل من برای رضای خداوند منان باشد نه چیز دیگر. خداوند منان را شکر بینهایت می کنم از اینکه مرا در عصری از زمان قرار داده تا به برکت خون شهیدان از فساد و تباهی و ظلمت به روشنایی راهنمایی بشوم و معنای انسان بودن را درک کنم. برادران و خواهران این زمان، زمان حساسی است، نکند خدایی ناکرده در وظیفه ای که بر دوش داریم سستی کنیم، تک تک افرادی که در این کشور زندگی می کنند در قبال اسلام عزیز و خون شهدا مسئول هستند و..

.

 

هر شهیدی که به شهدا اضافه می شود وظیفه همه ما سنگین تر و مشکل تر است و افرادی که بی تفاوت هستند یادشان باشد که در آینده ای نزدیک در آن دنیا جوابگوی اعمال خود باشید بیایید همه ما صادقانه به این انقلاب خدمت کنیم و از جان و مال دادن در راه آن دریغ نورزیم. از کسانی که از من جسارتی دیده اند یا بدی به آنها کرده یا غیبتی پشت سر آنها گفته ام تقاضای عاجزانه دارم که مرا ببخشید. عزیزان بیاد خدا باشید و آخرت و مرگ را از یاد نبرید مرگ بالاخره سراغ همه شما خواهد آمد این هم چند سالی دیگر به سر ببرید باید شما هم بیایید.بیایید هر کاری انجام می دهید ببینید این کار شما خوشنودی خدا را در پی دارد .در مرگ من هیچ راضی نیستم که گریه و زاری باشد بلکه تکبیر و صلوات باشد همچنین هیچ راضی نیستم کسانی که در مورد مسائل انقلاب و جنگ بی تفاوت هستند در مراسم من شرکت کنند .انشاالله در آینده ای نزدیک که راه بسته کربلای امام حسین(ع) باز شد به آنجا بروید و سلام گرم مرا خدمت آن آقا و بزرگوار ببرید و بگویید آقا جان من خیلی مشتاق بودم به زیارت شما بیایم خیلی کوشیدم ولی این آرزو را به گور بردم پس تورا به مادرت فاطمه زهرا(س)در آن دنیا دستم را بگیر انشاالله. مجددا از کسانی که از من جسارتی دیده اند تقاضا دارم مرا ببخشند.

© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهار محال و بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.