۱۳۹۴/۱۱/۲۱ تعداد بازدید: ۲۶۱
print

بیانیه اداره کل تبلیغات اسلامی استان برای راهپیمایی 22 بهمن

اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری با صدور بیانیه ای راهپیمایی 22 بهمن امسال را زمینه ساز حضور حماسی مردم در انتخابات برشمرد.

بیانیه اداره کل تبلیغات اسلامی استان برای راهپیمایی 22 بهمن

به گزارش روابط عمومی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، در این بیانیه آمده است:

22 بهمن یادآور حماسه حضور غیرتمندانه شب شکنان فجر آفرینی است که در تحت لوای رهبری حکیمانه ولی فقیه زمان خمینی کبیر(ره) با عزمی استوار علیه طاغوت و نظام سراپا ظلم و ستم قیام کردند تا در سرزمین ایران عطرخوش حکومت اسلامی برپایه شعارماندگار استقلال آزادی جمهوری اسلامی را بنا نهد.

22 بهمن نمایه ماندگار مشت های گره کرده، خون های بر زمین ریخته و لاله های پرپری است که به ما و همه ایرانیان در همه زمان ها درس مقاومت و پایداری در راه برپایی آرمان های بلند اسلامی را آموختند.

این بیانیه می افزاید: حضور حماسی در راهپیمایی 22 بهمن یادآور ایستادگی و پایداری 37 ساله برای استقرار و پیشرفت حکومت اسلامی و زنده نگهداشتن یاد و خاطره ایثار و فداکاری ملت همیشه قهرمان و پیروز ایران اسلامی است.

این بیانیه تأکید می کند: این حضور حماسی که به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی «بازآفرینی انقلاب است» چشم گیر و دشمن شکن خواهد بود و ملت قهرمان ایران اسلامی همان طور که در طول 37 سال 22 بهمن را به عنوان یک عید واقعی گرامی داشته اند با عمل به وظیفه انقلابی خود، موجبات عزت و اقتدار و ایستادگی در برابر جبهه دشمن را فراهم کرده و زمینه ساز حضور حماسی و پرشکوه در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری می شوند.

اداره کل تبلیغات اسلامی استان به همراه تشکل های مردمی کانون مداحان و شعرای آیینی، شورای هیئات مذهبی، اتحادیه موسسات و مراکز قرآنی ؛ با تبریک فرارسیدن 22بهمن ماه از همه مردم درخواست می‌کند  باحضور گسترده و انقلابی خود در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر با آرمان‌های امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی و ولی فقیه زمان تجدید بیعت دوباره کنند.

© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهار محال و بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.