۱۳۹۳/۱۱/۲۱ تعداد بازدید: ۲۵۶
print

دعوت اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری از عموم مردم برای شرکت در راهپیمایی روز 22 بهمن

اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری با صدور اطلاعیه‌ای از عموم مردم برای شرکت پرشور در راهپیمایی روز 22 بهمن، سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی دعوت کرد.

دعوت اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری از عموم مردم برای شرکت در راهپیمایی روز 22 بهمن

به گزارش روابط عمومی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، در این بیانیه آمده است:

زجاء الحق مسلم بود و پیدا                              که ان الباطل کان زهوقا

دهه فجر آیینه ای است به پهنای تمام هستی و به بلندای تاریخ که در پیشگاه عاشقان حق و حقیقت و عدالت خواهی و خدامحوری به رهبری معمار بزرگ انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) گشوده شد تا دل های تشنه ی حق را به سوی خویش بخواند و ظلم ستیزی و یاوری مظلومان را علم داری کند.

این بیانیه می افزاید: دهه مبارک فجر یادآور حضور حماسی و غیرتمندانه مردمی است که به فرمان امامشان لبیک گفتند و با دست های خالی و مشت های گره کرده نظام ستم شاهی را از پای درآوردند و در مقابل گلوله ها قد علم کردند تا اسلام از پای نیفتد.

در ادامه این بیانیه آمده است: امروز با تأسی و پیروی از شهیدان گلگون کفن ما می آییم تا به جهانیان به ویژه آمریکای جهانخوار و اسراییل کودک کش اعلام کنیم که دست هایمان بسته نیست و این دست های ما غیورانه تا جان در بدن داریم در بیعت با ولایت و در این راه از دل و جان مایه می گذارند.

اداره کل تبلیغات اسلامی استان به همراه تشکل های مردمی، کانون مداحان، شورای هیئات مذهبی، اتحادیه موسسات و مراکز قرآنی مردمی؛ با تبریک فرارسیدن 22بهمن ماه از همه مردم درخواست می‌کند که باحضور گسترده و انقلابی خود در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر با آرمان‌های امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی تجدید بیعت دوباره کنند.

© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهار محال و بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.