۱۳۹۳/۱۱/۱۷ تعداد بازدید: ۳۷۷
print

چهارمین دوره مسابقه سراسری وبلاگ‌نویسی نماز

رئیس ستاد اقامه نماز چهارمحال و بختیاری از تمدید مهلت ثبت نام چهارمین مسابقه سراسری وبلاگ‌نویسی نماز خبر داد و گفت: امسال تاکنون ۲۳۰۰ وبلاگ به دبیرخانه این مسابقه ارسال شده است.

چهارمین دوره مسابقه سراسری وبلاگ‌نویسی نماز

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان از چهارمحال و بختیاری، حجت‎الاسلام محمد کریمی، رییس ستاد اقامه نماز چهارمحال و بختیاری امروز، ۲۰ دی‌ماه در جمع خبرنگاران استان با اشاره به برگزاری چهارمین مسابقه سراسری وبلاگ‌نویسی نماز (باعنوان قرار دیدار)به میزبانی چهارمحال و بختیاری، افزود: امسال تاکنون ۲۸۰۰ وبلاگ در سایت www.chb-namaz.ir  ثبت نام شده است که این تعداد نسبت به مدت مشابه سال گذشته در نوبت اول درحد مطلوب است.

وی با بیان اینکه با هماهنگی به عمل آمده با همکاران محترم در جهاددانشگاهی واحد خواجه نصیر الدین طوسی و اعضای محترم کمیته ها و شورای اقامه نماز استان  مهلت ثبت نام  تا پانزدهم اسفندماه تمدید شده است، درخواست مکرر دانش آموزان و دانشجویان را علت تمدید زمان ثبت نام دانست و گفت: از ۱۶اسفندماه آثار ارسالی توسط هیات داوران به مدت یک ماه مورد بررسی قرار می‎گیرد و آثار برگزیده انتخاب می‎شوند.

کریمی اظهار کرد: امسال نیز مانند سال گذشته کمیته علمی زیرنظر سازمان تبلیغات اسلامی است اما به علت اینکه سال گذشته در حوزه داوری اختلاف سلیقه وجودداشت امسال با هماهنگی جهاد دانشگاهی واحد خواجه نصیر الدین طوسی ، گروه تبیان داوری مسابقه را عهده‎دار است.

دبیر چهارمین مسابقه سراسری وبلاگ‎نویسی نماز گفت: وبلاگ‎های برگزیده سال‏های گذشته نیز می‏توانند در این دوره شرکت کنند به شرطی که حداقل ۵۰ درصد اثر تغیر یابد.

کریمی با اشاره به اهمیت نقش رسانه در اطلاع رسانی جامعه، خاطرنشان کرد: می‌طلبد اصحابه رسانه و مطبوعات با کمیته‌های مربوطه بویژه در راستای تبلیغات و اطلاع رسانی فرهنگی، تعامل داشته باشند.

به گفت وی، در مسابقه وبلاگ نویسی سال گذشته ۴۵۰۰ به مرحله داوری رسیدند که از بین آن ۱۱۰ اثر برگزیده انتخاب شد.

© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهار محال و بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.