آخرین اخبار

برگزاری دومین جلسه هیئت مدیره مجمع خیرین قرآن و عترت در چهارمحال و بختیاری

مدیرعامل مجمع خیرین قرآن و عترت چهارمحال و بختیاری از برگزاری دومین جلسه هیئت مدیره مجمع خیرین قرآن و عترت استان خبر داد.

ادامه مطلب
1395/7/18

برگزاری دوره های آموزشی ویژه اساتید بومی گفتمان های دینی در چهار محال و بختیاری

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی چهار محال و بختیاری، از برگزاری دوره های آموزشی ویژه اساتید بومی گفتمان های دینی خبر داد و گفت: گفتمان های دینی در شبهه زدایی دینی مؤثر هستند.

ادامه مطلب
1395/7/16

مسئله ی فرهنگ، تنه و اصل مسائل کشور است

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی، مسئله ی فرهنگ را تنه و اصل مسائل کشور دانست و گفت: اگر به تنه ی درخت توجهی نشود و آسیب ببیند، هر چقدر به شاخه ها رسیدگی شود باز هم آفت زده می شوند.

ادامه مطلب
1395/7/16

قدر عزاداری سید الشهدا را بدانیم

مدیر کل تبلیغات اسلامی چهار محال و بختیاری در جمع مسئولین هیئت های مذهبی و مداحان گفت: قدر عزاداری سید الشهدا را بدانیم و اهداف قیام آن حضرت را به مردم بشناسانیم.

ادامه مطلب
1395/7/16

روحانی و مداح با تجربه نیاز هیئت های مذهبی

استاد حوزه ی علمیه قم در جمع مداحان چهار محال و بختیاری مداحی را یکی از بال های هیئت مذهبی دانست و گفت: هیئت مذهبی موفق دارای مداح و روحانی با تجربه است.

ادامه مطلب
1395/7/16

برگزاری نخستین نشست هم اندیشی گروه آموزشی اداره امور قرآنی چهارمحال و بختیاری

نخستین نشست هم اندیشی گروه آموزشی اداره امور قر آنی استان با توجه به ضرورت ارزیابی وضعیت گروه و رفع مشکلات و آسیب های آموزشی مؤسسات و خانه های قرآنی برگزار شد.

ادامه مطلب
1395/7/16

کسب ۹ رتبه ی سه رقمی حاصل تلاش دانش آموزان صدرا در چهار محال و بختیاری

رابط مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا در چهار محال و بختیاری از کسب ۹ رتبه ی سه رقمی و پذیرش صد در صدی دانش آموزان دختر و پسر این مدارس در دانشگاه های دولتی خبر داد.

ادامه مطلب
1395/7/16

ارکان تبلیغ در دین اسلام، از سوی مبلغین بایدشناخته شود

مسئول گروه یاوران معنوی ستاد اربعین کشور گفت: جریان تبلیغ در دین اسلام دارای چهار رکن اصلی دین مداری مردم،اعتقاد و باور مردم به روحانیت، تبلیغ چهره به چهره و سلامت واخلاص است.

ادامه مطلب
1395/7/16

مجالس وعظ و روضه، گسترش دهنده ی اهداف قیام امام حسین (ع)

قاسم سلیمانی در جمع مبلغین اعزامی ماه محرم گفت: برپایی عزاداری و مجالس وعظ و روضه باعث گسترش عدالت، امامت، احکام، مفاهیم و شناساندن اهداف قیام امام حسین (ع) به دنیا است.

ادامه مطلب
1395/7/16

ورود به فضای مجازی برای اهل علم و معرفت لازم است

مسئول پایگاه اندیشوران حوزه علمیه قم، ورود به فضای مجازی برای اهل علم و معرفت را لازم دانست و گفت: روحانیان تأثیر فضای مجازی را می دانندولی چیز دیگری جای منبرها را نخواهد گرفت.

ادامه مطلب
1395/7/16

هزارمبلغ دینی به مناسبت دهه اول محرم در چهار محال و بختیاری مشغول تبلیغ هستند

مدیر کل تبلیغات اسلامی چهار محال و بختیاری در همایش طلایه داران تبلیغ گفت: هزار مبلغ دینی در دهه اول محرم در استان مشغول تبلیغ هستند.

ادامه مطلب
1395/7/14

نماز، ویرانگر تمام شبکه های اجتماعی فاسد است

مدیر کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، نماز را ویرانگر تمام شبکه های فاسد دانست و گفت:اگر ما نماز را با معرفت و با آداب و فهم اقامه کنیم در جنگ نرم فرهنگی دشمن پیروز می شویم.

ادامه مطلب
1395/7/14
/ 69  (تعداد کل رکوردها:819)
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهار محال و بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.