۱۳۹۵/۷/۱۶ تعداد بازدید: ۱۲۰
print

برگزاری نخستین نشست هم اندیشی گروه آموزشی اداره امور قرآنی چهارمحال و بختیاری

نخستین نشست هم اندیشی گروه آموزشی اداره امور قر آنی استان با توجه به ضرورت ارزیابی وضعیت گروه و رفع مشکلات و آسیب های آموزشی مؤسسات و خانه های قرآنی برگزار شد.

برگزاری نخستین نشست هم اندیشی گروه آموزشی اداره امور قرآنی چهارمحال و بختیاری

به گزارش روابط عمومی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، نخستین نشست گروه آموزشی اداره امور قرآنی استان باحضور رئیس اداره و اعضا گروه با موضوع ارزیابی وضعیت گروه و رفع مشکلات و موانع آموزشی مؤسسات و مراکز آموزشی  روز دوشنبه دوازدهم مهر۹۵ در اداره امور قرآنی استان برگزار شد.

در ابتدای این نشست مهدی پرتوی رئیس اداره امور قرآنی استان با عرض خدا قوت به اعضاء گروه دلایل منحصر به فرد بودن واقعه عاشورا را تشریح کرد و براین نکته تأکیدکرد که پرداختن به واقعه کربلا یکی از عوامل اصلی در زنده نگه داشتن این واقعه و افشای ظلم ظالم در کل تاریخ است.

پرتوی در ادامه سخنان خود از اعضاء گروه آموزشی و دیگر اعضاء حاضر در جلسه خواست نظر خود را در باره فعالیت های گروه و همچنین راه کارهای مناسب برای رفع موانع را بیان نمایند و اعضاء نیز تأکید داشتند این نشست در سطح کارشناسان شهرستان ها به صورت ماهیانه برگزار شود.

میرزاپور سرپرست گروه آموزشی نیز در این نشست با بیان خط سیر گروه گفت: کم و کیف کار در مرحله نخست و در دیدار های آموزشی که انجام شده است به دست آمده است و بعد ازاین و در مرحله دوم نوبت به اقدامات عملی می رسد.

وی ادامه داد: گروه آموزشی با حضور در مراکز قرآنی با  نقاط قوت و ضعف مؤسسات و خانه های قرآن آشنا شده و در هر بازدید، کلاس داری مربی و محتوای آموزشی مورد توجه بوده است و در مرحله دوم نسبت به این دو محور و نقاط قوت و ضعف در ارائه این دو، برنامه ریزی و اقدام عملی  می‌شود.

گفتنی است  تشکیل اتاق فکر متشکل از اعضاء گروه و اساتید برجسته، تشکیل مجامع عمومی مربیان و مدیران در شهرستان ها و برنامه زمان بندی ۶ ماهه از مصوبات این نشست بود.

  • - نویسنده: تبیان شهرکرد
نظرات

 نام:
 *نظر:
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهار محال و بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.