۱۳۹۵/۷/۱۲ تعداد بازدید: ۷۱
print

ثبت نام هزار و ۲۱۰ نفر از مبلعین چهارمحال و بختیاری در سامانه سجام

کارشناس اعزام و استقرار تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: تا کنون یک هزار و ۲۱۰ مبلغ و مبلغه در سامانه سجام ثبت نام کرده‌اند.

ثبت نام هزار و ۲۱۰ نفر از مبلعین چهارمحال و بختیاری در سامانه سجام

به گزارش روابط عمومی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، بیژن نوبخت با اشاره به ثبت نام یک هزار و ۲۱۰ مبلغ و مبلغه  در سامانه سجام، گفت: نهصد و ۳۰ نفر از ثبت نام کنندگان مبلغ و دویست و ۸۰ نفر از آنها مبلغه هستند.

نوبخت، رعایت اولویت اعزام برای مبلغین بومی یا مقیم در هر استان، سرعت در انجام فعالیت های اعزام در مناسبت های متعدد در طول سال، کاهش مکاتبات اداری و تماس های تلفنی، صرفه جویی در وقت، انرژی، نیروی انسانی، امکانات اداری و نوشت افزاری، به روز بودن اطلاعات و آمار فعالیت های حوزه اعزام و استقرار مبلغین و امکان بسیج شبکه تبلیغی به منظور طرح موضوعات ضروری در حوزه تبلیغ معارف از جمله مهترین مزیت های سامانه جامع اعزام مبلغ یا سجام عنوان کرد.

کارشناس اعزام و استقرار تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری همگامی در ایجاد فضای سیاسی اجتماعی مردم در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی، هماهنگی و استفاده کامل از ظرفیت نیروی انسانی تبلیغ در مراکز و حوزه‌های علمیه سراسر کشوررا از دیگر مزیت سامانه ی جامع اعزام دانست و گفت:  سامانه جامع اعزام مبلغ یا سجام، به ما کمک می‌کند تا مناطق نیازمند به مبلغ را رصد، پوشش کامل تبلیغی آن‌ها و جلوگیری از اعزام‌های تکراری به یک منطقه انجام شود.

وی نگهداری، صحت، امنیت و ماندگاری سوابق مبلغین و فعالیت های تبلیغی آنان را بسیار حائز اهمیت برشمرد و افزود: این سامانه دارای امنیت زیادی است و کمک شایانی در تهیه و ارائه گزارش های  لازم به مراجع ذی صلاح و بالا دستی می‌کند.

  • - نویسنده: تبیان شهرکرد
نظرات

 نام:
 *نظر:
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهار محال و بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.