۱۳۹۵/۶/۴ تعداد بازدید: ۹۳
print

آغاز به کار مجمع خیرین قرآن و عترت چهار محال و بختیاری

مهدی پرتوی گفت: نخستین جلسه هیات امناء مجمع خیرین با هدف آشنایی با خیرین و انتخاب هیئت مدیره روز پنجشنبه چهارم شهریور ۹۵ برگزار می‌شود.

آغاز به کار مجمع خیرین قرآن و عترت چهار محال و بختیاری

به گزارش روابط عمومی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، رئیس اداره امور قرآنی استان با بیان اینکه مجمع خیرین قرآن و عترت می تواند با تعامل مناسب با جامعه قرآنی گامی مؤثر در رفع معضلات جامعه قرآنی استان بر دارد گفت: این مجمع با هدف توسعه و ترویج فعالیت های قرآنی و استفاده از خیرین در جهت گسترش فعالیت های قرآنی و دینی و همچنین توان افزایی مربیان و مؤسسات قرآنی تشکیل شده است.

پرتوی درادامه افزود: مجمع خیرین قرآن و عترت که ازچندین ماه قبل زیر ساخت های آن در حال بررسی و آماده سازی بوده است، با عنایت صاحب قرآن به مرحله عملیاتی و اجرائی رسیده است و نخستین جلسه هیات امناء خیرین قرآنی، پنجشنبه چهارم شهریور ۹۵ با هدف آشنایی خیرین با همدیگر و انتخاب هیات مدیره در محل سالن کنفرانس اداره کل تبلیغات اسلامی استان برگزار می‌شود.

گفتنی است، خیرن قرآنی حاضر در این همایش از تمام مناطق استان با دعوت و معرفی  کارشناسان قرآنی و معتمدین شهرستان ها حضور دارند.    

  • - نویسنده: تبیان شهرکرد
نظرات

 نام:
 *نظر:
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهار محال و بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.