۱۳۹۵/۶/۲۲ تعداد بازدید: ۸۸
print

مدیرعامل مجمع خیرین قرآن و عترت چهارمحال و بختیاری معرفی شد

اولین جلسه هیئت مدیره مجمع خیرین قرآن و عترت چهارمحال و بختیاری در اداره امور قرآنی استان برگزار شد و با رأی اعضای هیأت مدیره، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل مجمع معرفی شدند.

مدیرعامل مجمع خیرین قرآن و عترت چهارمحال و بختیاری معرفی شد

به گزارش روابط عمومی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری نخستین نشست هیئت مدیره مجمع خیرین قرآن و عترت چهارمحال و بختیاری، صبح روز پنج شنبه ۱۸ شهریور در اداره امور قرآنی استان برگزار شد و عبدالله اسلامی به‌ عنوان رئیس هیئت مدیره و مهدی پرتوی به‌عنوان مدیرعامل مجمع خیرین قرآن و عترت چهارمحال و بختیاری معرفی شدند.

عبدالله اسلامی، رئیس هیأت مدیره مجمع خیرین قرآن و عترت و عضو مجمع خیرین مدرسه ساز استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه هدف اصلی مجمع جذب و ساماندهی کمک های مردمی برای مشارکت در فعالیت های قرآنی استان است ابراز امیدواری کرد با راه اندازی فعالیت مجمع فعالیت های قرانی استان از پیشرفت قابل توجهی برخوردار گردد.

وی گفت: در ادامه این جلسه عبدالله اسلامی به‌عنوان رئیس هیئت مدیره مجمع، مهدی پرتوی به‌عنوان مدیرعامل مجمع، حیدرقلی صدقی به‌عنوان خزانه‌دار مجمع و مجید امیدی به‌عنوان دبیر هیأت مدیره مجمع خیرین قرآن و عترت چهارمحال و بختیاری معرفی شدند.

اسلامی تصریح کرد: همچنین به دلیل انتخاب مهدی پرتوی به‌عنوان مدیرعامل، عضو علی البدل اول به‌عنوان عضو اصلی هیئت مدیره باید معرفی گردد لذا خانم فرشته امیری به‌عنوان عضو اصلی از این به بعد در جلسات مجمع خیرین قرآن و عترت استان حضور دارند.

وی ابراز داشت: در این جلسه مقرر شد حسب نیاز و به تشخیص اعضای هیأت مدیره اعضای علی‌البدل و دیگر اشخاص حقیقی یا حقوقی در جلسات هیئت مدیره مدیره حضور یابند.

مهدی پرتوی، مدیرعامل مجمع خیرین قرآن و عترت استان گفت: نحوه جذب مشارکت‌های خیرین اعم از خیرین کوچک و کلان  و راه‌کارهای ارتباط با خیرین باید تبیین شود و پیشنهادات عملی به منظور جذب مشارکت‌ها باید بررسی و در در جلسه آینده مطرح شود.

وی ادامه داد یک باب منزل مسکونی واقع در دروازه سامان شهرکرد خیابان ظفر متعلق به آقای عبدالله اسلامی به مدت یک سال به‌عنوان محل فعالیت مجمع خیرین قرآن و عترت استان در نظر گرفته شد و تجهیز آن را جناب آقای دکتر بهمنی از دیگر اعضا هیئت مدیره به عهده گرفتند.

پرتوی اظهار داشت: طراحی لوگوی مجمع و اصلاح اساسنامه با نظر کارشناسان حقوقی و پیگیری ثبت اساسنامه نیز نیز در دستور کار جلسه بعدی قرار گرفت.

  • - نویسنده: تبیان شهرکرد
نظرات

 نام:
 *نظر:
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهار محال و بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.