۱۳۹۵/۶/۳ تعداد بازدید: ۸۶
print

همایش استانی حافظان کل قرآن کریم در شهرکرد برگزار می‌شود

رییس اداره امور قرآنی استان از برگزاری نخستین همایش حافظان کل قرآن کریم با هدف گسترش جلسات حفظ در سوم شهریور ۹۵ در سالن جلسات اداره امور قرآنی استان خبر داد.

همایش استانی حافظان کل قرآن کریم در شهرکرد برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری مهدی پرتوی با اعلام این خبر گفت: این همایش یک روزه در سوم شهریور با حضور نماینده سازمان دارالقرآن کشور و با شرکت حدود ۱۰۰ حافظ کل قرآن از سراسر استان برگزار خواهد شد.

پرتوی ضمن تأکید بر کیفیت همایش مذکور افزود: این همایش بزرگ قرآنی با هدف ایجاد انگیزه در حافظان جهت تشکیل نشست های دائم و توجیه مخاطبان نسبت به روش های اصولی حفظ قرآن و همچنین به روز رسانی بانک اطلاعات حافظان برگزار می‌شود.

وی در ادامه با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در رابطه با حفظ قرآن کریم و تربیت ۱۰ میلیون حافظ قرآن در کشور بیان کرد: تا اواخر شهریور سال جاری اطلاعات کشور در رابطه با حفظ قرآن و برپایی جلسات قرآنی در سامانه تلاوت بارگذاری می‌شود و امید واریم برگزاری این گونه همایش ها منجر به حرکت به سمت توسعه فعالیت های قرآنی به‌ویژه در زمینه حفظ قرآن در سطح جامعه شود.

  • - نویسنده: تبیان شهرکرد
نظرات

 نام:
 *نظر:
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهار محال و بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.