۱۳۹۵/۷/۱۸ تعداد بازدید: ۱۵۰
print

برگزاری جلسه مشترک هیئت های مذهبی و مداحان شهر اردل

همزمان با فرارسیدن ماه محرم جلسه هیئت های مذهبی و مداحان شهر اردل برای برنامه ریزی بهترعزاداری حسینی برگزار شد.

برگزاری جلسه مشترک هیئت های مذهبی و مداحان شهر اردل

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال وبختیاری، کارشناس فرهنگی تبلیغات اسلامی اردل با بیان این خبرگفت: با فرارسیدن ماه عزای حسینی جلسه برنامه ریزی هیئت های مذهبی و مداحان اردل با هدف برسی مشکلات وساماندهی هیئت ها و مداحان دربرگزاری عزاداری با شکوه محرم برگزارشد.

سید اصغر حسینی اردلی افزود: دراین جلسه حجت‌الاسلام حمید بهرامی فیل آبادی سرپرست تبلیغات اسلامی اردل درجمع مسئولین هیئت شهر اردل و مداحان مطالبی پیرامون عزاداری محرم و حذف خرافات در بین هیئت ها و اشعار و سبک های مداحی غیر اسلامی تاکید کرد و از مسئولین هیئت های مذهبی خواست تااجتماع تاسوعا را با شکوه در امامزاده عزیز اردل که مورد تائید هیئت ها است برگزار و نماز ظهر عاشورا را باشکوه در سراسر شهرستان به‌ویژه شهر اردل برگزار کنند.

حسینی بیان داشت: دراین جلسه پیرامون تجمع هیئت ها در امامزاده عزیز اردل در روز تاسوعا برنامه ریزی شد و هیئت مسلم بن عقل(ع) میزبان هیئت ها و عزاداران شهر اردل است.

دراین جلسه از مسئولین هیئت های مذهبی درخواست شد که از آوردن علامت مانند سالهای قبل خورداری کنند همچنین از کشتارگوسفند درمعابر و بدون هماهنگی با شبکه دامپزگی خودارشود.

گفتنی است این جلسه روز پنجشنبه ۱۵مهر در تبلیغات اسلامی اردل برپاشد.

  • - نویسنده: تبیان شهرکرد
نظرات

 نام:
 *نظر:
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهار محال و بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.