۱۳۹۵/۷/۱۴ تعداد بازدید: ۷۴
print

ماه محرم، ماه برافراشتن پرچم اسلام است

حجت‌الاسلام والمسلمین سید جعفر مرتضوی ماه محرم رابرافراشتن پرچم اسلام دانست و گفت: همه موظفیم برای تبیین فرهنگ عاشورایی در این ماه عظیم که همان پیروی ازولایت است تلاش کنیم.

ماه محرم، ماه برافراشتن پرچم اسلام است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی چهار محال وبختیاری، سید جعفرمرتضوی در همایش هیئت های مذهبی و مداحان اردل بیان داشت: محرم ماه زنده نگه داشتن و افراشتن پرچم اسلام درجهان است و این حفظ و ارزش گذاری درجامعه ما برعهده هیئت ها و مداحان است.

حجت‌الاسلام مرتضوی افزود: مداحان و هیئت های عزاداری باید با اتحاد و همدلی از این ظرفیت بزرگ برای جذب جوانان به سمت دین و تقویت معنویت در آنها تلاش کنندوقرائت قرآن، برپایی نماز، وامر به معروف و نهی از منکر باید سرلوحه کار هیئت باشد.

  وی افزود: ماه محرم برافراشتن پرچم اسلام است وهمه موظفیم برای تبیین فرهنگ عاشورایی در این ماه عظیم  که همان پیروی ازولایت است تلاش کنیم و هیئت های عزاداری باید محلی برای تربیت و پروش انسانیت، تقوا و تعالیم دینی باشد چرا که تحقق این مهم، عامل مهمی برای مقابله با دسیسه های سازمان یافته دشمنان دین است.

حجت‌الاسلام مرتضوی  خواستار رعایت شئونات ماه محرم برای جلوگیری از گناه و معصیت در مجالس عزاداری از سوی هیئت های مذهبی شد.

گفتنی است این همایش ۱۲مهر۹۵درسالن مهرگان اردل با حضور مداحان ومسئولین هیئات مذهبی اردل برگزارشد.

  • - نویسنده: تبیان شهرکرد
نظرات

 نام:
 *نظر:
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهار محال و بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.