۱۳۹۵/۷/۹ تعداد بازدید: ۱۰۰
print

یادواره شهدا تجدید بیعت با آرمانهای شهداو امام است

حجت‌الاسلام حمید بهرای فیل ابادی با حضور در یادواره شهدای ممسنی، شهدا را مظهر قدرت ایران دانست.

یادواره شهدا تجدید بیعت با آرمانهای شهداو امام است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی چهار محال وبختیاری، حجت‌الاسلام بهرامی درجمع مردم روستایی ممسنی شهرستان رادل بیان کرد: شهدا مظهرقدرت ایران هستند و زنده نگه داشتن یاد شهدا نشان از تجدید بیعت با آنها است.

حجت‌الاسلام بهرامی افزود:کشورماافتخار می‌کند به داشتن مردمی بزرگ که هرساله دردورترین نقاط روستایی هم یاد و خاطره شهدا را با برگزاری یادواره زنده نگه می دارند و این گونه برنامه ها نشان از تجدید بیعت با امام راحل و شهدا دارد و انسجام کشور را تضمین می‌کند.

بهرامی تصریح کرد: خانواده های شهدا بداندند که حرمت خون شهیدانشان را ما حفظ می‌کنیم و راه آنها را ادامه خواهیم داد و نمی گذاریم برای یک لحظه هم یاد آنها و یاد دلیر مدی هایشان از ذهنمان پاک شود چرا که راه آنها مبارزه با دشمن و مبارزه با آمریکا و اسرائل بود.

وی در ادامه افزود: یادواره شهدای که هرساله برگزار می‌شود احترام گذاشتن به شهدا و خانوادهای شهدا است که ما از مسیر خودمان منحرف نشویم و دشمن شناسی را مستحکم می‌کنیم و حمایت از ولایت و دفاع از ارزشهای انقلاب را سرلوحه رفتار و عمل خودمان قرار دهیم.

گفتنی است یادواره شهدای روستایی ممسنی اردل۷مهر۱۳۹۵درمسجد امام حسین(ع) این روستا برگزارشد.

  • - نویسنده: تبیان شهرکرد
نظرات

 نام:
 *نظر:
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهار محال و بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.