۱۳۹۵/۷/۱۲ تعداد بازدید: ۹۸
print

اعزام ۱۲۵ مبلغ و مبلغه به مناسبت دهه اول محرم در بروجن

حجت‌الاسلام مجید الهیان گفت: در دهه اول محرم امسال ۱۲۵ مبلغ و مبلغه در شهرستان بروجن اعزام و به امر مقدس تبلیغ مشغول می‌شوند.

اعزام ۱۲۵ مبلغ و مبلغه به مناسبت دهه اول محرم در بروجن

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، مجید الهیان رئیس اداره بروجن با اعلام این خبر گفت: امسال مساجد و حسینیه‌ها و تکیه‌های شهرستان بروجن با شور و حال بهتری نسبت به سال قبل فعالیت خود را در ماه محرم آغاز می‌کنند.

حجت‌الاسلام الهیان افزود: با توجه به درخواست‌های مساجد و هیئت های  مذهبی مبنی بر حضور روحانی در مسجد و هیئت، و با توجه به دعوت از روحانیون دفاتر قم و اصفهان، امسال ۱۲۵ مبلغ و مبلغه در شهرستان بروجن اعزام و مشغول امر مقدس تبلیغ می شوند.

وی هدف از اعزام مبلغین به هیئت های مذهبی را  بیان وقایع عاشورا، پاسخگوئی به مسائل دینی و رفع شبهات دینی عزاداران حسینی برشمرد.

وی عنوان کرد: از ۱۲۵ مبلغ اعزام‌شده از دفاتر قم و اصفهان، ۵۰ نفر بومی خود شهرستان و بقیه از دفتر طرح هجرت و سایر مراکز اعزام‌، هستند.

  • - نویسنده: تبیان شهرکرد
نظرات

 نام:
 *نظر:
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهار محال و بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.