۱۳۹۵/۷/۱۷ تعداد بازدید: ۱۵۸
print

دیدارروحانی مستقر شهر نقنه با فرماندهی انتظامی شهر نقنه

علی مدد محمدی روحانی خود استقرار شهر نقنه، به مناسبت هفته نیروی انتظامی، از دیدار با فرماندهی نیروی انتظامی شهر نقنه خبر داد.

دیدارروحانی مستقر شهر نقنه با فرماندهی انتظامی شهر نقنه

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال و بختیاری، علی مدد محمدی روحانی خود استقرار شهر نقنه، صبح  چهارشنبه ۱۴ مهر  به مناسبت هفته نیروی انتظامی به همراه حجت‌الاسلام امینی امام جمعه نقنه، با فرماندهی انتظامی این شهر دیدار کردند.

وی با تبریک هفته نیروی انتظامی و همچنین تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان با اشاره به سخن امام صادق(ع) که همه‌ی مردم به سه معقوله امنیت،عدالت و رفاه و آسایش نیازمند هستند گفت عدالت، رفاه و آسایش مردم در سایه امنیت است و رأس همه‌ی نعمت ها، نعمت امنیت قرار دارد.  

حجت‌الاسلام امینی، نیروی انتظامی را به‌عنوان  ادامه‌ دهنده راه سیدالشهدا دانست و افزود: مقارن شدن هفته نیروی انتظامی با هفته امربه‌معروف و آغاز محرم را به فال نیک می‌گیریم چراکه هدف نیروی انتظامی در راستای اهداف سیدالشهدا در عاشوراست و هدف امام حسین علیه‌السلام در  قیام عاشورا احیای امربه‌معروف و نهی از منکر بود.

گفتنی است، در پایان حجت‌الاسلام  امینی و محمدی برای فرماندهی انتظامی شهرستان و تمامی نیروهای انتظامی در انجام وظایف شان آرزوی توفیق  کردند.

  • - نویسنده: تبیان شهرکرد
نظرات

 نام:
 *نظر:
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهار محال و بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.