۱۳۹۴/۱۰/۲ تعداد بازدید: ۱۵۷
print

برگزاری گفتمان دینی حجاب و عفاف در کانون فرهنگی تبلیغی حضرت زینب (سلام الله علیها)مرغملک

کانون فرهنگی،تبلیغی و مردمی حضرت زینب (سلام الله علیها) روستای مرغملک با حضور خانواده ها گفتمان دینی حجاب و عفاف در مسجد جامع مرغملک برگزار کرد.

برگزاری گفتمان دینی حجاب و عفاف در کانون فرهنگی تبلیغی حضرت زینب (سلام الله علیها)مرغملک

به گزارش روابط عمومی تبلیغات اسلامی چهار محال و بختیاری، کانون فرهنگی،تبلیغی و مردمی حضرت زینب (سلام الله علیها) روستای مرغملک روز دوشنبه ۲۵ آبان ماه با حضور خانواده ها گفتمان دینی حجاب و عفاف در مسجد جامع مرغملک برگزار کرد.

دراین گفتمان حجت‌الاسلام حسن محمدی پیرامون جایگاه والای حجاب و عفاف  از دید آیات و روایات سخنانی بیان کرد.
وی گفت: رعایت حجاب و عفاف و حیا قانون الهی است که رعایت این مقوله ها بازتاب مثبت و مطلوبی بر خانواده‌ و جامعه به همراه دارد. رعایت عفاف، حجاب و حیا که از قوانین الهی محسوب می‌ شوند از سوی بانوان جامعه ضروری است چرا که بی‌ حجابی عوارض و پیامدهای سویی را بر خانواده‌ و جامعه برجا می‌ گذارد.
محمدی تصریح کرد: رعایت حجاب علاوه بر اینکه برای بانوان سودمند است سبب استحکام خانواده و وقار و متانت زن در جامعه می ‌شود. خودسازی باید از خود انسان آغاز شود تا بتوان شهر، جامعه و کشور را ساخت یعنی اگر نمی‌ توانیم جامعه را تغییر دهیم، می‌ توانیم رعایت حجاب و عفاف را در خود نهادینه کنیم تا تحت تأثیر محیط و جامعه قرار نگیریم.

وی گفت: خانواده به‌ ویژه مادران در ریشه و شالوده تربیت فرزندان نقش کلیدی دارند و می‌ توانند فرزندان را از معنویت، تغذیه مناسب کنند تا زمانی که فرزندانشان در اجتماع قرار گیرند کمتر آسیب ببینند.

  • - نویسنده: تبیان شهرکرد
نظرات

 نام:
 *نظر:
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهار محال و بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.