۱۳۹۳/۵/۲۵ تعداد بازدید: ۲۵۲
print

تحقق مطالبات مردم تکلیف دولتمردان است

شهرکرد- ایرنا- معاون امورعمرانی استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: دولتمردان به عنوان خدمتگزاران مردم، مکلف به اجرا و تحقق خواسته ها و مطالبات مردم هستند.

تحقق مطالبات مردم تکلیف دولتمردان است

ˈگودرز امیریˈ روزشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: برخی منتقدان دولت تدبیر و امید مباحثی مبنی بر پیگیری اجرای مصوبات و طرح های عمرانی دولت قبل را در سفر دکتر روحانی و هیات دولت به استان مطرح می کنند که باید در پاسخ این افراد

گفت؛ هر طرح و برنامه ای که در کشور اجرا می شود خواسته مردم و در جهت توسعه و آبادانی است.

وی افزود: هیچ طرح یا پروژه ای متعلق به دولتی خاص نیست بلکه متعلق به مردم است.

معاون امور عمرانی استانداری چهارمحال وبختیاری ادامه داد: بسیاری از طرح هایی که هم اکنون در کشور در حال اجراست مطالعات و برنامه ریزی های آنها در قبل از انقلاب انجام شده است.

امیری تاکید کرد: طرح های عمرانی در کشور با پول مردم در حال اجراست و بنابر نیازسنجی و خواست کارشناسی و نیاز به حق مردم شروع شده است.

به گفته وی، ساخت بیمارستان های لردگان، فارسان و کاشانی شهرکرد در زمان اصلاحات در این استان آغاز شده و در تمامی دولت های گذشته ادامه داشته و بعضا هنوز هم تکمیل نشده است.

امیری اظهار داشت: طرح منطقه ویژه انرژی در عسلویه از زمان اصلاحات در کشور آغاز شده و هنوز تکمیل نشده و نمی توان آنرا متعلق به دولت خاصی دانست.

معاون امور عمرانی استانداری چهارمحال وبختیاری ادامه داد: در دولت های گذشته برخی طرح های غیرکارشناسی و غیرعلمی در مناطق شروع شده که توجیه فنی و اقتصادی ندارند و باید مسئولان در جلسات خود مردم را متقاعد کنند که انجام شدن این گونه طرح ها کارشناسی نیست.

استان چهارمحال وبختیاری میزبان ششمین سفر استانی کاروان دولت تدبیر و امید بود.

  • - نویسنده: تبیان شهرکرد
نظرات

 نام:
 *نظر:
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهار محال و بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.