۱۳۹۵/۷/۱۶ تعداد بازدید: ۱۴۷
print

اهداف قیام امام حسین را ترویج دهیم و نسبت به منکرات بی تفاوت نباشیم

نماینده ولی فقیه در چهار محال و بختیاری در گردهمایی مسئولین هیئت های مذهبی و مداحان این استان گفت: اهداف قیام امام حسین را ترویج دهیم و نسبت به منکرات بی تفاوت نباشیم.

اهداف قیام امام حسین را ترویج دهیم و نسبت به منکرات بی تفاوت نباشیم

به گزارش روابط عمومی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، حجت‌الاسلام محمدعلی نکونام، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد، در جمع رؤسای هیئت‌های مذهبی و مداحان شهرستان‌های شهرکرد، بن و سامان خواستار توجه افراد جامعه به اهداف قیام امام حسین(ع) شد.

وی گفت: مهم‌ترین اهداف امام حسین(ع) از قیام کربلا، اصلاح امت رسول خدا(ص)، احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر و زنده کردن سیره پیامبر(ص) و امیرالمومنین(ع) بود.

حجت‌الاسلام نکونام افزود: دغدغه‌های امروز ما باید تحقق اهداف قیام امام حسین(ع) باشد و هرگاه در راه تحقق این اهداف تلاش کنیم قطعا دیگر نسبت به منکراتی که در سطح جامعه وجود دارد بی‌تفاوت نخواهیم بود و در مقابل این زشتی‌ها جبهه‌گیری کرده و با آن مقابله می‌کنیم.  

وی ادامه داد: از امام حسین(ع) فقط به شعار بسنده نکنیم و اهداف قیام را فراموش نکنیم و خدا را ناظر اعمال خود بدانیم و برای رضایت خلق خدا، خشم خدا را به جان نخریم.

امام جمعه شهرکرد تاکید کرد: امروز تلاش همه دشمنان اسلام و مذهب تشیع این است که نظام اسلامی را از درون استحاله کنند و با رواج بی‌بند و باری، بی‌عدالتی، فساد، بی‌تفاوتی اهداف انقلاب اسلامی، که همان اهداف قیام امام حسین(ع) است، را کم‌رنگ کرده و کاری کنند تا مردم فقط به ظاهر شعار حسینی بودن بدهند و اصل مطلب را،که همانا اصلاح و مقابله با منکرات است، فراموش کنند.

وی تصریح کرد: الحمدالله امروز در کشور ما یک نظام ولایی روی کار آمده است که رهبری آن با  کسی است که در خط امام حسین(ع) حرکت می‌کند و باید همه گوش به فرمان وی باشیم و برای این‌که جامعه‌ای بالنده و رو به جلو داشته باشیم باید معارف حسینی در جامعه حاکم باشد.    

  • - نویسنده: تبیان شهرکرد
نظرات

 نام:
 *نظر:
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهار محال و بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.