۱۳۹۵/۷/۱۳ تعداد بازدید: ۹۴
print

برگزاری جلسه هفتگی هیئت چهارده معصوم علیهم السلام باباحیدر

نشست هفتگی جمعه شبهای هیئت چهارده معصوم علیهم السلام باباحیدر برگزار شد.

برگزاری جلسه هفتگی هیئت چهارده معصوم علیهم السلام باباحیدر

 به گزارش روابط عمومی کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، سید محمدتقی میراحمدی، مسئول هیئت چهارده معصوم علیهم السلام باباحیدر، گفت: جلسات هفتگی هیئت چهارده معصوم(علیهم السلام) روزهای جمعه هر هفته بعد از نماز مغرب و عشاء در منزل یکی ازاعضای هیئت برگزار می‌شود.

میراحمدی افزود: قرائت ده آیه از قرآن کریم و تفسیر آن از سوی حجت‌الاسلام محمدباقر یاوری امام جمعه شهر باباحیدر، مرور و رفع اشکال آیات قرائت شده بعد از تفسیر با مدیریت سید حفیظ الله میراحمدی، از قاریان برجسته استان، قرائت زیارت عاشورا، قرائت وصیت نامه شهدا، ارائه دستورات طب اسلامی  ایرانی و آموزش آن از سوی اعضای جلسه، بازنگری و تحلیل مسائل سیاسی هفته و ختم صلوات از جمله برنامه های ثابت هیئت است.

وی با اشاره به اینکه این هفته ده آیه از سوره مبارک واقعه  قرائت و تفسیر شد، تاکید کرد: جلسات هیئت چهارده معصوم (علیهم السلام) شانزده  سال است که با قوت در حال برگزاری است.

گفتنی است، هیئت چهارده معصوم(علیهم السلام) باباحیدر از هیئت های فعال و محوری است که فعالیت خود را از سال ۱۳۷۴شروع کرده است و این جلسه جمعه نهم مهر۱۳۹۵ برگزار شد.

  • - نویسنده: تبیان شهرکرد
نظرات

 نام:
 *نظر:
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهار محال و بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.