۱۳۹۵/۷/۱۶ تعداد بازدید: ۷۵
print

بازدید مسئولین هیئت داران و مداحان کوهرنگ از نمایشگاه لاله های همیشه سبز

رئیس تبلیغات اسلامی کوهرنگ گفت: در آستانه ایام محرم، مسئولین هیئت های مذهبی و مداحان کوهرنگ از نمایشگاه " لاله های همیشه سبز" بازدید کردند.

بازدید مسئولین هیئت داران و مداحان کوهرنگ از نمایشگاه  لاله های همیشه سبز

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، حجت‌الاسلام علی نصیری با اعلام این خبر گفت: نمایشگاه "لاله های همیشه سبز" با هدف ترویج امر به معروف و نهی از منکر و به منظور بازخوانی و فراگیری اسلوب و روش های هیئت داری، مداحی و مرثیه سرایی در مسجد جامع شهر چلگرد برگزار شد.

وی در مورد نمایشگاه  هیئت داران و مداحان، افزود: تبیین و ترویج فرهنگ عاشورا و بیان قیام و اهداف حضرت امام حسین(ع) از وظایف ما شیعیان است و تلاش کنیم و به جهانیان بفهمانیم امامان ما و پیشوایان دینی ما همواره با ظلم و ستمگری جنگیده اند وهمیشه مستضعفین در زیر پرچم آنان بوده اند.

در ادامه بازدید از نمایشگاه،کریم زاده کارشناس نیروی انتظامی درباره مسیرهای حرکت کاروان عزاداری در شهرهای بازفت،صمصامی و چلگرد و حفظ و امنیت عزاداران مواردی مطرح کرد.

گفتنی است، نمایشگاه یک روزه" لاله های همیشه سبز" یکشنبه یازدهم مهر۱۳۹۵ در مسجد جامعه شهر چلگرد برگزار شد.

  • - نویسنده: تبیان شهرکرد
نظرات

 نام:
 *نظر:
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهار محال و بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.