۱۳۹۵/۷/۱۸ تعداد بازدید: ۱۶۱
print

برگزاری همایش شیرخوارگان حسینی در شهرستان کوهرنگ

رئیس تبلیغات اسلامی کوهرنگ از برگزاری همایش شیرخوارگان حسینی در مصلی شهر چلگرد خبر داد.

برگزاری همایش شیرخوارگان حسینی در شهرستان کوهرنگ

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، حجت‌الاسلام علی نصیری با اعلام این خبر گفت: مادران کوهرنگی با فرزندان خرد سالشان در همایش شیر خوارگان حسینی و به یاد مظلومیت حضرت علی اصغر(ع) و کودکان شیرخوار دشت کربلا اشک ماتم ریختند.

وی افزود: حجت‌الاسلام طباطبایی امام جمعه و مداح اهل بیت (ع) در این مراسم به ذکر مصیبت در غم شهادت حضرت علی اصغر(ع)کودک شش ماهه حضرت سیدالشهدا(ع) پرداخت.

در ادامه مراسم شیرخوارگان حسینی، امام جمعه کوهرنگ خطاب به مادران عزادار حسینی بیان کرد: کودکان تان را سرباز ولایی و دوست دار اهل بیت(ع) پرورش دهید چرا که راه حضرت امام حسین(ع) راهی درست و در مسیری الهی است و هر کس در این مسیر باشد عاقبت به خیر می‌شود.

دراین مراسم مادران با فرزندان خردسالشان به یاد مظلومیت کودک ۶ ماهه حضرت سیدالشهدا(ع) و سوز دل رباب نوحه خوانی و عزاداری کردند.

گفتنی است، همایش شیرخوارگان حسینی همزمان با سراسر کشور جمعه ۱۶ مهر۹۵ ساعت ۱۰ صبح در حسینیه حضرت محمد رسول الله(ص)شهر چلگردبرگزار شد.

  • - نویسنده: تبیان شهرکرد
نظرات

 نام:
 *نظر:
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهار محال و بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.