۱۳۹۵/۷/۱۵ تعداد بازدید: ۶۳
print

تامین امنیت، تحکم نظم و اجرای قانون و عدالت، از مهمترین ارکان ثبات و سلامت نظام اجتماعی و سیاسی است

امام جمعه موقت شهرستان کوهرنگ در خطبه‌های نماز جمعه کوهرنگ تامین امنیت، تحکم نظم و اجرای قانون و عدالت را از مهمترین ارکان ثبات و سلامت نظام اجتماعی و سیاسی دانست.

تامین امنیت، تحکم نظم و اجرای قانون و عدالت، از مهمترین ارکان ثبات و سلامت نظام اجتماعی و سیاسی است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، حجت‌الاسلام علی نصیری در خطبه‌های نماز جمعه کوهرنگ در مصلی شهر چلگرد با تمجید از خدمات صادقانه و خالصانه نیروی انتظامی بیان کرد: مهمترین وظایف مسئولان و فرماندهان نیر‌وهای متعهد و اخلاقی است که در برخورد با مجرم و ناهنجاری‌های اجتماعی مقهور پول و قدرت مجرمان نشود چرا که در صورت فقدان اعتقاد و باور قوی به مسئولیت بودن نیرو به هر اندازه که از لحاظ کمی فراوان باشند ولی فاقد کارایی مفید خواهند بود.

حجت‌الاسلام نصیری با بیان اینکه یکی از مسائل غیر قابل انکاری که افراد در زندگی اجتماعی خود با آن مواجه شده اند، وجود عناصر هنجارشکن و مخل امنیت و آسایش و اجتماع است، افزود: بسیاری از این افراد برای منافع شخصی خود سعی در تخریب کردن حقوق دیگران دارند از این رو وجود نیروهای بازدارنده و مقتدر یکی از ضروریات هر جامعه است که این وظیفه  سنگین در جمهوری اسلامی برعهده نیروی انتظامی است که به خوبی از پس آن بر آمده است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی و امام جمعه موقت کوهرنگ درادامه با اشاره به روز سالمند اظهار داشت: وجود انسان‌های سالخورده در بین خانواده باعث افزایش رحمت خداوند است و هر کس به آنها احترام بیشتری بگذارد بیشتر مورد رحمت خدا قرار دارد.

خطیب موقت نماز جمعه کوهرنگ در ادامه با اشاره به فرا رسیدن ایام محرم و شهادت حضرت امام حسین(ع) خواستار شد تا مردم با برگزاری برنامه های فرهنگی و دینی این ایام با هیئت های مذهبی و مداحان و همچنین روحانیون بومی و اعزامی همکاری کنند و با حضور در برنامه های عزاداری، از معنویات این ایام بهره مند شوند.  

گفتنی است، اقامه نماز جمعه نهم مهرماه ۹۵ به امامت حجت‌الاسلام علی نصیری رئیس تبلیغات اسلامی کوهرنگ در مصلی حضرت محمد رسول الله(ص) شهر چلگرد برگزار شد.

  • - نویسنده: تبیان شهرکرد
نظرات

 نام:
 *نظر:
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهار محال و بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.