۱۳۹۵/۷/۱۸ تعداد بازدید: ۱۸۱
print

راهپیمایی حمایت از آمران به معروف در کوهرنگ برگزار شد

رابط خبری تبلیغات اسلامی کوهرنگ گفت: راهپیمایی فریضه مهم امر به معروف و نهی از منکر بعد از اقامه نماز جمعه در شهر چلگرد برگزار شد.

راهپیمایی حمایت از آمران به معروف در کوهرنگ برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، عباس مهری بابادی با بیان این خبر گفت: به مناسبت هفته احیای امر به معروف و نهی از منکر و ایام محرم، نمازگزاران عزادار حسینی پس از اقامه نماز جمعه به منظور حمایت و ترویج از امر به معروف و نهی از منکرراهپیمایی کردند.

وی افزود: راهپیمایی حمایت کنندگان امر به معروف و نهی از منکر از حسینیه حضرت محمد رسول الله(ص) آغاز و پس از راهپیمایی و قرائت بیانیه در میدان شهدا شهر چلگرد خاتمه یافت.

مهری بابادی بیان کرد: این راهپیمایی پرشور با حضور نمازگزاران عزادار حسینی و با هدف حمایت از آمران به معروف و تبدیل این حرکت مردمی و خودجوش به جریانی فراگیر در جامعه برگزار شد.

 گفتنی است، دراین راهپیمایی که روز جمعه ۱۶ مهر۹۵ برگزار شد، روحانیون،خانواده شهدا، مسئولین و جمعی از مردم عزادار حضور داشتند.

  • - نویسنده: تبیان شهرکرد
نظرات

 نام:
 *نظر:
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهار محال و بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.