۱۳۹۵/۷/۱۶ تعداد بازدید: ۵۹
print

نونهالان و نوجوانان سرزمین ما، سربازان کوچک امام حسین(ع) در احیای امر به معروف و نهی از منکرهستند

روحانی اعزامی ایام محرم در جمع دانش آموزان گفت: نونهالان و نوجوانان سرزمین ما، سربازان کوچک امام حسین(ع) در احیای امر به معروف و نهی از منکرهستند.

نونهالان و نوجوانان سرزمین ما، سربازان کوچک امام حسین(ع) در احیای امر به معروف و نهی از منکرهستند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، حجت‌الاسلام انیسی با حضور در مراسم زنگ احیای امر به معروف و نهی از منکر در مدرسه حضرت زینب(س) شهر چلگرد به بیان مواردی در مورد اهداف حضرت سیدالشهدا(ع) از قیام کربلا پرداخت و افزود: اقامه امر به معروف و نهی از منکر یک فریضه واجب و امری دینی است که با پایبندی و عمل به آن دیگر ارزش های دینی و واجبات دینی استحکام پیدا می‌کنند.

وی تصریح کرد: انجام فرایض واجب دینی در هرجامعه به‌عنوان تکلیف واجب افراد آن جامعه محسوب می‌شود، بنابراین واجب است بیش از پیش برای نگهداری از احکام الهی نسبت به احیای این فریضه واجب اقدام کنیم.

حجت‌الاسلام انیسی ادامه داد: شما  باید زینب هایی برای انتقال پیام انقلاب به نسل آینده باشید، نگاه جامعه ما نگاه تعهد مندانه است تعهدی که برای خانم های ما الگویی بنام زینب و برای آقایان ابوالفضل عباس را معرفی می‌کند.

گفتنی است، نواخته شدن زنگ احیای امر به معروف و نهی از منکر با حضور روحانی مستقر و اعزامی، فرمانده سپاه ناحیه، فرماندار، مدیر آموزش و پرورش کوهرنگ به صورت نمادین در آموزشگاه های حضرت سمیه و حضرت زینب چلگرد نواخته شد.

  • - نویسنده: تبیان شهرکرد
نظرات

 نام:
 *نظر:
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهار محال و بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.