۱۳۹۵/۷/۹ تعداد بازدید: ۶۲
print

روحانی مستقر روستای جغدان پاسخ گوی احکام شرعی بخش ناغان

واحد پاسخگویی به سئوالات دینی و با هدف ارتقای معلومات دینی و پاسخگویی به شبهات و سئوالات اقشار مختلف در دفتر امام جمعه ناغان راه اندازی شد.

روحانی مستقر روستای جغدان پاسخ گوی احکام شرعی بخش ناغان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال وبختیاری، رضا کیانی،کارشناس اعزام مبلغ تبلیغات اسلامی شهرستان کیار با اعلام این خبرافزود: با عنایت به فعالیت واحد پاسخگویی به سئوالات دینی و با هدف ارتقای معلومات دینی و پاسخگویی به شبهات و سئوالات اقشار مختلف درمهرماه ۹۵ حجت‌الاسلام حسن حبیبی، روحانی مستقر روستای جغدان با حضور در دفتر امام جمعه شهرناغان پاسخ گوی سوالات است.

حجت‌الاسلام حبیبی به موضوع سوالات مطروحه در این واحد اشاره کرد و افزود: مهم ترین عناوین سوالات در باره اصول اعتقادی، تقلید، نماز، احکام قرائت قرآن، احکام اختصاصی بانوان، احکام بلوغ، احکام نذر و دعا، احکام سفر و مسافر، اخلاق اسلامی غیبت وتهمت، احکام موسیقی، احکام خمس و زکات، شرایط امر به معروف ونهی از منکر، احکام محرم و نامحرم، احکام نجاسات، و وضو و تیمم است،همچنین مشاوره حضوری و تلفنی در خصوص مباحث خانوادگی، ازدواج و تربیت فرزندان نیز انجام می‌شود.

کارشناس اعزام تبلیغات اسلامی شهرستان افزود: این واحد همه روزه به جز روزهای تعطیل رسمی در شش ماهه دوم از ساعت ۱۰ الی ۱۳ و به صورت تلفنی و حضوری با شماره تلفن  03832642418 آماده پاسخگویی به سئوالات است.

  • - نویسنده: تبیان شهرکرد
نظرات

 نام:
 *نظر:
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهار محال و بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.