۱۳۹۵/۷/۹ تعداد بازدید: ۶۳
print

نشست روحانیون شهرستان کیاربرگزارشد

نشست روحانیون شهرستان کیار در آستانه ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین(ع)درتبلیغات اسلامی شهرستان کیاربرگزارشد.

نشست روحانیون شهرستان کیاربرگزارشد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال وبختیاری، نشست روحانیون مستقر،خوداستقرار و طرح هجرت شهرستان کیار با حضور فرماندار ومسئولین به مناسبت ورود به دهه اول ماه محرم و تبادل برنامه های فرهنگی در تبلیغات اسلامی شهرستان کیار برگزارشد.

حجت الاسللام سید حسن چراغی، رئیس تبلیغغات اسلامی شهرستان کیار در این نشست، با بیان اینکه این نشست به مناسبت دهه ماه محرم الحرام  و با حضور مبلّغان و مبلّغات دینی برگزار شد، افزود: در این مراسم فرماندار، مسئولین شهرستان، ائمه جمعه و جماعات و مبلّغان دینی  و روحانیون بومی شهرستان حضور داشتند.

وی هدف از برگزاری این نشست را انجام درست و بهینه تبلیغ در ایام ماه محرم و رعایت شئونات اسلامی و انتقال پیام و فلسفه عاشورا به طور دقیق به مردم عنوان کرد.

رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان کیار در ادامه افزود: اعزام مبلغ و مبلغه به روستاهای فاقد روحانی، برگزاری گفتمان های دینی با موضوع محرم و عاشورا، برگزاری مسابقات فرهنگی، برگزاری تجمعات محوری عزاداران، برگزاری همایش های توجیهی ویژه روحانیون محترم، هیئت های مذهبی و مداحان، تغذیه فکری ویژه محرم جهت ارتقاء شبکه های مرتبط با سازمان به‌ویژه شبکه تبلیغ از جمله برنامه های این اداره در ایام محرم امسال خواهد بود.

رضا کیانی،کارشناس فرهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان کیار در ادامه این نشست گفت: ساماندهی مداحان و هیئت های مذهبی در اجرای برنامه های عزاداری در طول ایام محرم از جمله برنامه های این اداره است که توسط شورای هیئت های مذهبی و کانون مداحان شهرستان انجام می‌شود.

وی گفت: در ایام محرم هیئت های مذهبی باید از سخنرانان و مداحان مطرح استفاده کنند تا اثربخشی بیشتری در مردم داشته باشد.

کیانی خاطرنشان کرد: محتوای برنامه های ایام محرم باید منطبق با نیاز جامعه باشد تا شاهد تاثیرگذاری مستقیم آن در جامعه باشیم.

قدمعلی مردانی،فرماندار شهرستان کیار در این نشست خواستار بیان دیدگاه های روحانیون در اجرا و بهبود طرح های فرهنگی شد.

درپایان این نشست روحانیون مستقردائم،خوداستقرار وطرح هجرت بیانات ودیدگاه های خود را در رابطه با برنامه های پیشرو ایام محرم الحرام بیان کردند.

گفتنی است، این نشست پنجم مهرسال جاری در تبلیغات اسلامی شهرستان کیاربرگزارشد.

  • - نویسنده: تبیان شهرکرد
نظرات

 نام:
 *نظر:
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهار محال و بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.