۱۳۹۴/۲/۹ تعداد بازدید: ۱۲۶۰
print

اردوی دانش آموزان دبیرستان دخترانه صدرای فارسان برگزار شد

اردوی یک روزه دانش آموزان پایه اول دبیرستان دخترانه صدرای فارسان برگزار شد.

اردوی دانش آموزان دبیرستان دخترانه صدرای فارسان برگزار شد

 

 

                               

 

                               

 

                               

 

به گزارش روابط عمومی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، رابط مدارس صدرای استان گفت: این اردوی یک روزه در شهر اصفهان و با هدف ایجاد نشاط و آشنایی با برخی از اماکن سیاحتی و زیارتی شهراصفهان برگزار شد.

جوانبخت خدادادی افزود: بر اساس مصوبه مدیران مدارس صدرا اردیبهشت ماه هر سال دانش آموزان پایه اول این مدارس در اردوی یک روزه اصفهان شرکت می‌کنند.

وی گفت: اردوی دو روزه قم برای دانش آموزان پایه دوم، اردوی سه روزه تهران برای دانش آموزان پایه سوم و اردوی مشهد مقدس برای دانش آموزان پایه چهارم برنامه ریزی شده است.

خدادادی افزود: اردو یکی از قالب های تربیتی است که فرد با آزادی و اختیار بیشتر از کلاس  درس، در شرایط خاص و با توجه به اهداف از قبل تعیین شده، تحت آموزش غیرمستقیم و عملی قرار می گیرد.

وی گفت: بازدید از مجموعه تاریخی چهل ستون، میدان امام، مسجد امام و باغ گل ها از برنامه های این اردو بود.

خدادادی افزود: در این اردو دانش آموزان با حضور در مجموعه تخت فولاد بر سر قبور شهدا، قبور آیت الله شهید شمس آبادی، آیت الله شهید اشرفی اصفهانی، آیت الله حاج آقا رحیم ارباب و قبر شهیدان حسین خرازی و حاج احمد کاظمی و یوشع نبی حضور پیدا کردند.

گفتنی است این اردوی یک روزه چهارشنبه دوم اردیبهشت ۹۴ برگزار شد.

  • - نویسنده: تبیان شهرکرد
نظرات

 نام:
 *نظر:
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهار محال و بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.