پنهان زیر باران

«پنهان زیر باران» خاطرات «علی ناصری» یکی از فرماندهان هشت سال دفاع مقدس است که سیدقاسم یاحسینی تدوین آن را انجام و انتشارت سوره مهر برای نهمین بار این اثر را منتشر کرده است.

ادامه مطلب
1393/12/1

سهم من از چشمان او

سهم من از چشمان او روایتی است خواندنی از خاطرات «حمید حسام» رزمنده‌ای که کارش به تماشا نشستنِ منطقه جنگی بوده؛ دیده‌بانی که دفاع را از خط مقدم، از فراز تپه‌ها، کوه‌ها، دکل‌ها و از قلب دشمن تا خانه، دانشگاه و جامعه معنا می‌کند.

ادامه مطلب
1393/12/1

با نوای قابلمه...می‌روم آشپزخانه

«دشت‌بان» حکایت ابتدای جنگ ایران و عراق است و بیانگر سرگردانی و آوارگی مردم در منطقه قصر شیرین و سر پل ذهاب و «پرسه در خاک غریبه» حکایت چند رزمنده با روحیات و رفتارهای گوناگون است که رفتا ر و شرایط شان را از ابتدای حرکت تا انتهای عملیات توصیف می کند....

ادامه مطلب
1393/12/1

آن مرد با یک پا آمد

در حالی که سرم پایین بود، کنارم نشست، موهایم را گرفت و سرم را بالا آورد. چنان به صورتم زل زد، احساس کردم اولین‌بار است ایرانی می‌بیند. بیشتر نظامیان از همان لحظه اول اسارتم اطرافم ایستاده بودند و نمی‌رفتند.

ادامه مطلب
1393/12/1

دختر شینا، ایستاده بر فراز قله‌ زندگی

زندگی یک زن در پشتِ میدان نبرد در همه جای کتاب سایه‌ عشق «قدم خیر» به همسر و فرزندانش را می‌توان دید. این عشق زنانه و مادرانه همان چیزی است که زنانگی را در کتاب «دختر شینا» پررنگ می‌کند.

ادامه مطلب
1393/12/1

تاوان عشق چیست؟

معرفی مختصر دو کتاب «تاوان عشق» و « عقربه‌ها خوابشان می‌آید».

ادامه مطلب
1393/12/1

ماجرای کلیسای آدونیست

امام فرمودند:«‌این‌ها پنجاه سال است دراین مملکت کار می‌کنند، نتوانسته‌اند هیچ موحدی را مسیحی کنند. لاابالی کرده‌اند،‌ ولی بی‌دین نکرده‌اند. این جریانات یک سرمنشا دارد که مثل یک نهر است. شما بروید دنبال سرچشمه.

ادامه مطلب
1393/12/1

راز یاس های کبود

معرفی کتابهای راز یاس های کبود، دیار نزدیک و تبادل.

ادامه مطلب
1393/12/1

«جنگ در اسارت» ؛ «اقتدار در سرزمین بعث»

«جنگ در اسارت» عنوان کتابی از شاداب عسکری است که در آن شرایط اسیران ایرانی در بند رژیم بعث عراق را بر اساس اسناد بازگو می‌کند.

ادامه مطلب
1393/12/1

پیاده‌ها و سواره‌ها

معرفی مختصر کتاب های ستاره های نبرد هوایی، پیاده‌ها و سواره‌ها و شکست اشغالگران در غزه.

ادامه مطلب
1393/12/1

اسرای عراقی یا میهمان

معرفی مختصر کتاب های «اسرای عراقی یا میهمان»، «جنگ تَن به تَن»، «نبرد با دشمن پنهان»، «جنایت جنگی» و «به روایت همت».

ادامه مطلب
1393/12/1

365 روز با شهدا

معرفی مختصر کتابهایی در زمینه ی مقاومت و پایداری با عناوین: «یادداشت‌های ناتمام»،«قبضه داغ»، «365 روز با شهدا »، «عاشقان ولایت» و «از پیروزی تا پیروزی».

ادامه مطلب
1393/12/1
/ 3  (تعداد کل رکوردها:28)
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهار محال و بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.